۱۳ ,آذر, ۱۴۰۲
تدارو ( واحد داروئی شرکت تدا ) عرضه کننده داروهای بیهوشی بیمارستانی             تلفن : 77654216-021

درباره ما

بیش از ۲۰ سال خدمت به جامعه پزشکی ، بهداشت و سلامت

شركت تِدا (تدارکات درمان التيام) با هدف ارتقاء تجهيزات پزشکی شروع به کار نموده است  و در حال حاضر نمايندۀ انحصاري شرکت هایJMS  ,BIONIC , DONG KOOK ،LMB ،SAGAMI ،KIMA ، KRD در ايران مي باشد.

این مجموعه با تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به درمان بیمارن و همچنین در جهت افزایش رضایت مشتری،سیستم مدیریت کیفیت سازمان را بر مبنای استاندارد IS0 9001 :2008 بنا نموده است . شرکت تدا به منظور بهبود کیفیت خدمات مراکز درمانی و سازمانهای ذیربط، افتخار دارد با اكثر مراكز درماني فعال در زمینه تامین دارو، سیستمهای همودیالیز، تجهیزات اینفیوژن تراپی، سیستم های مدیریت خونگیری و انتقال خون و نیز اقلام مصرفی بیمارستانی در سراسر ميهن عزيزمان همکاری نماید.

همچنين به منظور افزايش سطح ارائه خدمات به مشتريان ، شركت تدا سيستم رسيدگی به شكايات مشتريان را بر اساس استاندارد ISO10002 مستقر نموده است و مديران شركت خود را متعهد مي‏دانند بستر مناسبی را جهت بهبود مداوم اثربخشی آن فراهم آورند تا از دستيابي به اهداف اطمينان حاصل نمايند شركت تداركات درمان التيام (تدا)، به عنوان بزرگترين وارد كننده تجهيزات اينفيوژن تراپي، در حال حاضر يكي از  بزرگترين شبكه فروش و خدمات پس از فروش در زمينه تجهيزات پزشكي  را دارا مي باشد و اميد است به ياری خداوند متعال رضايت خاطر بيماران را در زمينه خدمات ارائه شده را حفظ نماييم